Welcome

Zapiecek zapewnia

 

Accommodation

- więcej -
Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych wyposażonych w pełen węzeł sanitarny (kabina prysznicowa).
 

Restaurant

- więcej -
Restauracja Zapiecek jest przystosowana do przyjęcia jednorazowo 60-70 gości.
Jest w pełni klimatyzowana.
 

SPA Therapies

- więcej -
Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne. Głównym naszym atutem są nasi fizjoterapeuci.
 

Camping

- więcej -
Teren kameralny (pow.ok. 7700 m2).
Przyjmujemy max 10 camperów.

Serdecznie Witamy 

Rezydencja - Pensjonat "Zapiecek" jest całkowicie nowo wybudowanym obiektem. Otwarcie obiektu nastąpiło w kwietniu 2009. Położony w niepowtarzalnym miejscu miasta Świeradów Zdrój. Miasto uznawane jest przez gości polskich oraz zagranicznych za zarówno cenny zdrowotnie, jak i jeden z ważniejszych kurortów wypoczynkowych Dolnego Śląska. Położenie obiektu pozwala na łatwy dojazd w każdych warunkach pogodowych. Możliwa jest także szybka komunikacja z sąsiednimi miastami również w Czechach i Niemczech.

Rezydencja - Pensjonat "Zapiecek" zajmuje działkę o powierzchni około 8000 m2 co daje poczucie dużej przestrzeni. Część działki zajmuje skarpa pokryta bujną zielenią. Latem pozwala ona na spacery, a dzieciom daje dodatkową frajdę biegania pomiędzy drzewami. W okresie zimowym skarpa przemienia się w tzw. "Oślą Górkę", idealne miejsce na zjazd sankami. Powstaje duży i przestrzenny plac zabaw, oddzielony bramą od części parkingowej, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa naszym pociechom. 

Nasz pensjonat otoczony jest z każdej strony pasmem Gór Izerskich. Szczyty górskie takie jak "Sępia Góra" (829m) , "Zajęcznik" (595m) lub "Stóg Izerski " (1107m) stanowią doskonałą bazę do pieszych wycieczek, wypadów rowerowych, zjazdów na nartach, sankach lub snowboardzie.

Pensjonat Zapiecek w 3d

Zobacz panoramę
Pensjonat ZapiecekŚwieradów-Zdrój - eholiday